Masaż klasyczny – Plewiska

Masaż klasyczny – najpopularniejsza forma masażu mająca zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu chorób układu ruchu, układu nerwowego. Wykorzystuje się go w leczeniu schorzeń pediatrycznych, ginekologicznych, internistycznych. Wykonywany przez wykwalifikowanego terapeutę poprawia stan psychofizyczny pacjenta. Działa przeciwbólowo, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Jego regularne stosowanie pozwala utrzymać prawidłowe napięcie mięśni, wpływając na dobre samopoczucie.

Na masaż klasyczny zapraszam do mojego gabinetu w Plewiskach. Z mojej oferty korzystać mogą nie tylko osoby z Plewisk, ale i okolic, na przykład Poznania. Miejscowości te dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów. Masaż wykonuję na profesjonalnym stole z wykorzystaniem balsamów, oliwek oraz olejków o relaksujących zapachach.

Kto może korzystać z masażu klasycznego?

Masaż klasyczny to uniwersalny rodzaj masażu. Mogą korzystać z niego wszyscy, bez względu na wykonywany zawód czy aktywność fizyczną. Jego celem jest rozluźnienie ewentualnych napięć w ciele oraz ogólne usprawnienie funkcjonowania organizmu. Nie jest skupiony na żadnej konkretnej dolegliwości. Oddziałuje na zdrowie w sposób holistyczny. Choć nie jest to typowy masaż relaksacyjny, podczas zabiegu pacjenci z pewnością poczują błogi spokój. Pierwsze efekty są odczuwalne już po pierwszej sesji.

Korzyści z regularnych masaży klasycznych

Nawet jedna sesja masażu klasycznego pozwala rozluźnić mięśnie, zrelaksować ciało i umysł. Regularne korzystanie z masaży pozwala czerpać jeszcze więcej korzyści. Masaż klasyczny doskonale wpływa na układ krążenia. Nie tylko poprawia krążenie krwi, ale także przeciwdziała zakrzepom. Co więcej, dotlenia on tkanki i przyspiesza przemianę materii. Jest więc doskonałym uzupełnieniem kuracji odchudzających. Niewątpliwą zaletą masaży klasycznych jest również ich korzystny wpływ na skórę. Po serii zabiegów staje się ona jędrniejsza i bardziej odżywiona.

Serdecznie zapraszam na masaż klasyczny do mojego gabinetu w Plewiskach!