Wiktoria Kołecka - fizjoterapeutka

 

         certyfikat masażysty

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł naukowy uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mam kilkuletnie doświadczenie w masażach zarówno terapeutycznych, klasycznych, sportowych jak i relaksacyjnych. Odbyłam szkolenia z zakresu:
- masażu sportowego i kinezjotapingu
- masażu głębokiego
- terapii mięśniowo-powięziowej
- terapii manualnej
Moje doświadczenie to praktyka kliniczna podczas studiów licencjackich i magisterskich, a także prywatna działalność zawodowa. Mój prywatny gabinet powstał z myślą o niesieniu pomocy ludziom, którzy tego potrzebują, w każdym wieku. Skupiam się by leczyć przyczynę a nie objawy. To co wyróżnia mój gabinet, to pasja do tego, czym się zajmuje. Rehawik jest gabinetem, w którym panuje rodzinna atmosfera, a każdy pacjent jest traktowany wyjątkowo. Zrobię co w mojej mocy by uśmierzyć ból, zlikwidować stan ostry, podostry, przewlekły i co najważniejsze by poprawić Twoje samopoczucie. Dodatkowym atutem mojego gabinetu jest możliwość wykonywania zabiegów u pacjenta w domu, co stanowi wygodę dla każdego, kto bez opuszczania domowego zacisza pragnie skorzystać z mojej oferty.

Posiadam wpis w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów pod numerem 51764, gdzie znajdą Państwo potwierdzenie moich kwalifikacji i prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty.

Jeżeli więc:
- odczuwasz wzmożone napięcie mięśniowe?
- czujesz się zmęczony/a, zestresowany/a?
- cierpisz z powodu dolegliwości bólowych?

Moja oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

Serdecznie Zapraszam

Z wyrazami szacunku
Mgr Wiktoria Kolecka-Gałka