Masaże w gabinecie rehabilitacyjnym w Plewiskach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą masaży wykonywanych przeze mnie w gabinecie rehabilitacyjnym w Plewiskach. Masaże wpływają korzystnie nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Pozwalają zarówno zwalczyć dolegliwości bólowe, jak i zrelaksować się po ciężkim dniu. W zależności od rodzaju masażu i preferencji pacjenta zabieg wykonuję z użyciem oliwki, olejku lub balsamu. Ułatwia to pracę z ciałem, a dodatkowo koi zmysły masowanej osoby. W mojej ofercie masaży wyróżnić można masaże całego ciała oraz poszczególnych jego partii.

Masaże całego ciała

Wśród masaży całego ciała znajdują się między innymi masaże sportowe, relaksacyjne czy głębokie. Masaż sportowy jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie. W zależności od potrzeb pacjenta może być on stosowany na przykład w celu przywrócenia normalnego stanu organizmu po dużym wysiłku czy też wspomagająco w przypadku urazów. Masaż relaksacyjny to z kolei doskonały sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego i regenerację. Masaż głęboki natomiast dociera do głębokich warstw mięśni i tkanki łącznej, przynosząc szybką ulgę nawet w intensywnych bólach.

Masaże poszczególnych partii ciała

Najczęściej wybieranym masażem poszczególnych partii ciała jest masaż kręgosłupa i karku. Wiele osób zmaga się z dolegliwościami bólowymi spowodowanymi między innymi pracą siedzącą czy nadmiernym wysiłkiem fizycznym bez odpowiedniego przygotowania. Dużą popularnością cieszy się też masaż kończyn dolnych. Doskonale sprawdza się przy bólach nóg spowodowanych wielogodzinnym staniem, uprawianiem sportów czy problemami zdrowotnymi.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą masaży.